Home
o nas
produkty
jednostki centralne
akcesoria
zestawy
Usługi montażowe
Kontakt
linki
Sklep internetowy


System centralnego odkurzania BEAM składa się z:


 jednostki centralnej

czyli odkurzacza, zainstalowanego na stałe w dowolnym pomieszczeniu gospodarczym, np.: piwnicy, garażu, strychu. Wszystkie odkurzacze "BEAM" posiadają unikatowy system filtracji cyklonicznej, współpracujący z podwójnym samooczyszczającym się filtrem (patent Beam Industry), w skład którego wchodzi antystatyczny dakron i bawełna. Zaletą tego filtra jest zatrzymanie wszystkich większych oraz 99,72% dwumikronowych cząstek. Nie zmniejsza to wydajności odkurzacza, bez względu na ilość kurzu w zbiorniku siła ciągu jest 100%-wa. 

 


systemu rur i kształtek PCV

o niskich oporach przepływu. Rozmieszcza się je w mieszkaniu łącząc gniazda odkurzacza z jego częścią - jednostką centralną. Urządzenia te montuje się w ścianach lub pod podłogą nowo budowanych obiektów. W obiektach już istniejących można wykorzystać do tego celu garderobę, poddasze, przerwy między ścianami, kanały wentylacyjne. Można również poprowadzić rury na zewnętrznej ścianie budynku, zabezpieczając je przed uszkodzeniem specjalnymi osłonami. 

 

gniazd ssących

rozmieszczonych proporcjonalnie w mieszkaniu w taki sposób, aby wąż dał się przeciągnąć nawet do najdalszych zakamarków i mógł obsłużyć 50-100 m2 powierzchni, nie przysparzając użytkownikowi kłopotów. Gniazd nie należy umieszczać pod meblami lub za drzwiai, optymalne warunki odkurzania zapewniają gniazda usytuowane w miejscach centralnych, np. na korytarzu. 

elastycznego węża ze szczotkami

który po włożeniu do gniazda uruchamia system (wersja standardowa) lub uruchamia system za pomocą przełącznika w rączce (wersja luksusowa). Wąż BEAM jest bardzo lekki, wytrzymały na mechaniczne działania, nie ulega w eksploatacji odkształceniom, nie łamie się. Rączka posiada możliwość obrotu o 360 stopni nie powodując skręcania się węża.

 

automatycznej szufelki

czyli gniazda podłogowego, które najlepiej umieścić w kuchni, w podstawie szafki. Wbudowanie tam przełącznika uruchamiającego system pozwala zmiatać śmieci i kurz bezpośrednio do otworu gniazda, bez konieczności użycia węża ssącego

Top